У Тернополі відкрили оновлений архів

Будівництво Державного архіву Тернопільської області, яке розпочали ще у 1991 році, завершено! Завдяки державній політиці, спрямованій на зменшення довгобудів, на добудову архіву протягом останніх трьох років з державного фонду регіонального розвитку спрямували 11 млн. грн. та майже 10 млн. грн. – з обласного бюджету. Потреба у новому приміщенні була нагальна, позаяк архівні матеріали зберігалися без відповідних на це умов у катедрі.

«Це наше спільне свято, – зазначив голова Тернопільської облдержадміністрації Степан Барна під час відкриття архіву-довгобуду. – Свято тих, хто вболіває за історію, хто розуміє ціну, котру має архів. І тепер майже 700 тис. справ, 4 тисячі фондів будуть зберігатися у сучасному та пристосованому для цього приміщенні»

«Дуже багато було керівників на рівні обласної адміністрації.Але лише в цій команді, яка працює сьогодні, з таким лідером як Степан Барна нам вдалося цю справу вирішити», – наголосив про здачу в експлуатацію архіву-довгобуду В’ячеслав Негода, перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, а раніше мер Тернополя у період з 1990 до 1998 року, про завершення архіву-довгобуду і продовжив: «Я дякую обласній державній адміністрації, депутатам обласної ради, які прийняли найвирішальніші рішення для завершення цього будівництва. І вітаю весь колектив Державного архіву Тернопільської області, який із задоволенням перейде працювати в кращі умови».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *