У Тернополі відзначили День Гідності та Свободи

21 листопада у Тернополі відзначили шосту річницю Дня Гідності та Свободи- державного свята, яке було встановлене з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії та відання належної шани патріотизму і мужності учасників доленосних подій новітньої української історії: Помаранчевої Революції у 2004 році та Революції Гідності 2013 – 2014 рр.

Цього дня на площі Героїв Євромайдану пройшов велелюдний мітинг-реквієм за загиблими учасниками Революції Гідності та покладання квітів до пам’ятника Небесній Сотні. В рамках заходу очільник Тернополя Сергій Надал також нагородив тернополян, які стали на захист конституційних засад демократії, прав і свобод людини під час історичних подій листопаду 2013 року- лютого 2014 року.

«Сьогодні ми вшановуємо тих, хто першими зробили крок назустріч небезпеці та поклали життя і здоров’я заради спільного блага. Ми пам’ятаємо, що гідність та свобода ніколи не давалася легко і без бою. І сьогодні ми, на превеликий жаль, на власній історії розуміємо високу ціну незалежності, – зазначив  міський голова Сергій Надал. – Проте, здатність до самоорганізації є потужною рисою, яка дозволяє українцям долати навіть найбільші труднощі. Завдяки повазі до себе, прагненню волі і здатності діяти разом, Україна не раз поставала з попелу руїн та долала найсильніших ворогів. То ж нехай подвиг наших співгромадян надихає нас і надалі на щоденну невтомну працю в інтересах України! Інтересах нашої тернопільської громади! Інтересах кожної родини!».

Також, в рамках відзначення Дня Гідності та Свободи, 21 листопада у Державному архіві Тернопільської області вібулося відкриття тематичної виставки, на якій представлені світлини, документи та матеріали з подій Помаранчевої Революції та Революції Гідності.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *