У Тернополі вирішується доля Кубка України з пожежно-прикладного спорту

Цими днями на Тернопільському стадіоні  тривають масштабні змагання за Кубок України з пожежно-прикладного спорту.

За роки незалежності України, Тернопіль вперше приймає змагання такого рівня з даного виду спорту.

На урочистому відкритті спортивного дійства побував міський голова Сергій Надал.

«Пожежно- прикладний спорт щороку стає все популярніший як в Україні, так і в світі. Адже це не лише пропаганда здорового способу життя, а, також, це – промоція роботи самих рятувальників, – зазначає Сергій Надал. – Тому що ці змагання є роботою на упередження і завдяки ним рятувальники доводять постійну технічну та фізичну готовність до виконання своїх службових обов’язків».

Продемонструвати швидкість, вправність і витримку та позмагатися за Кубок з пожежно-прикладного спорту до Тернополя прибуло близько півсотні  рятувальників зі всієї України, дев’ятеро з яких – це жінки. Під час змагань кращих оперативників судді визначають у декількох етапах. Перший етап – це підйом на швидкість по штурмовій драбині на 4-й поверх навчальної башти, наступним етапом є пожежна естафета 4х100 м, третій етап – це долання стометрової смуги з перешкодами,  та на завершення – бойове розгортання від мотопомпи.

Урочисте нагородження переможців та офіційне закриття змагань відбудеться 2 серпня на Тернопільському міському стадіоні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *