У Тернополі затвердили Програму охорони навколишнього середовища

Програму охорони навколишнього природного середовища Тернопільської міської територіальної громади погодили на черговому засіданні виконавчого комітету. Реалізовуватимуть її у цьому та наступному році.

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми становить майже 245 мільйонів гривень. Половину з них планують залучити із державного бюджету.

– Дана програма була складовою Програми реформування житлово-комунального господарства, – розповів Олег Соколовський, начальник управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології. – Але для того, щоб можна було залучати додаткові кошти з державного бюджету необхідно мати окрему програму. Тому ми вилучили із програми реформування ЖКГ, внесли зміни та доповнення з метою залучення коштів і покращення екологічної ситуації в місті та винесли на розгляд виконкому.

Програмою передбачено ряд заходів. Одні з них будуть фінансуватися як з бюджету громади, так і з державного бюджету, інші – тільки з бюджету громади. Зокрема, частину коштів для будівництва дощового колектора по вулиці Галицькій, реконструкції ділянки дощового колектора в парку імені Тараса Шевченка, для вибору земельної ділянки та будівництва нового паспортизованого полігону побутових відходів планують залучити з держбюджету.

Міський голова Сергій Надал запропонував програму погодити, щоб була можливість залучати кошти з держбюджету. Також дав протокольне доручення КП «Об’єднання парків культури відпочинку» та управлінню освіти подати свої пропозиції до неї, обговорити її на депутатських комісіях. І після цього, з доповненнями і змінами, винести документ на затвердження сесії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *