У ТНТУ ім. І. Пулюя обиратимуть ректора

У Тернопільському національному технічному університеті імені Івана Пулюя готуються до виборів ректора.

Оголошення про конкурс на зайняття посади ректора ТНТУ опублікували у газеті «Сучасна освіта України» першого квітня. У ньому зазначено, що строк подання заяв від кандидатів на посаду – два місяці з дня опублікування оголошення. А другого квітня ректор навчального закладу Петро Ясній видав наказ «Про організацію виборів ректора Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя».

В університеті вже створили виборчу комісію з проведення виборів ректора та обрали її керівний склад. Так, головою виборчої комісії став проректор з науково-педагогічної роботи Степан Дячук, заступником голови виборчої комісії – проректор з науково-педагогічної роботи Роман Рогатинський, секретарем – провідний юрисконсульт організаційно-юридичного відділу Уляна Митник. Також утворили Організаційний комітет з проведення виборів ректора, обрали його голову, заступника і секретаря. До 12 червня Організаційний комітет спільно із профспілковою організацією працівників університету мають визначити квоту та організувати вибори представників для участі у виборах ректора ТНТУ з числа штатних працівників, які не є науковими, науково-педагогічними та педагогічними працівниками навчального закладу та з числа студентів денної форми навчання. А до 19 червня – скласти та подати Виборчій комісії загальний список осіб, які мають право брати участь у виборах ректора ТНТУ. Вибори ректора, відповідно до наказу МОН від 27 березня 2019 року, відбудуться 26 червня. Голосування проходитиме на чотирьох виборчих дільницях: у приміщенні ТНТУ на вулиці Руській, 56, у приміщенні Технічного коледжу ТНТУ на вулиці Леся Курбаса, 13, у приміщенні Гусятинського коледжу ТНТУ на вулиці Шевченка, 3 у Гусятині, у приміщенні Зборівського коледжу на вулиці Богдана Хмельницького, 57 у Зборові.

Діючий ректор, доктор технічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України, Петро Ясній обіймає цю посаду з квітня 2007 року.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *