В Ігоря Сопеля вимагають не допустити знищення водної галузі Тернопільщини

У голови облдержадміністрації Ігоря Сопеля вимагають не допустити знищення водної галузі області, яка у зв’язку із низкою дій опинилася під загрозою.

Зокрема, громадська організація «Екоальянс» звернулася до очільника області посприяти у вирішенні проблемних питань водної галузі. Її керівник Олександр Філь зазначає, що сьогодні в країні спостерігається системне знищення галузі водних ресурсів, а відтак – життєвого ресурсу країни – води.

«На очах усієї країни запроваджена корупційна система, яка тягне за собою деградацію даної галузі. Йдеться про передачу повноважень обласних управлінь водного господарства центрам басейнового управління річками. Відповідно обласні управління не мають можливості самостійного фінансування. Водночас, Держводагентство вимагає скоротити на місцях 50% працівників і натомість надповноваження наділяє Сектори, які були створені раніше», – йдеться у тексті звернення.

Детальніше про те, які загрози це складає для галузі водного господарства області, чому під виглядом децентралізації відбувається централізація влади, а також що буде з обласними осередками Держводагентства, – у тексті самого звернення, яке ми подаємо нижче.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *