В області попався черговий хабарник

На Тернопіллі впіймали чергового хабарника. Ним виявився начальник відділу одного із  держпідприємств краю, який вимагав у підприємця 500 доларів США.

Бізнесмен на «угоду» пішов, але повідомив про це у відповідні органи. Після перерахунку частини домовлених грошей недобросовісного посадовця затримали.

— Розслідуванням встановлено, що обвинувачений за цю суму пропонував підприємцю вчинення дій з використанням свого службового становища, а саме за сприяння у перемозі у конкурсі на право оренди та подальше укладення з ним договору оренди гідротехнічних споруд ставу, розташованого у Бережанському районі Тернопільської області, — йдеться у матеріалах кримінальної справи.

Так, держслужбовець запропонував підприємцеві перерахувати на його банківський рахунок 3000 грн, а згодом 13 000 грн, надіславши номер рахунка телефонним повідомленням. Після здійснення  грошових переказів правоохоронці задокументували факт отримання неправомірної вигоди посадовцем.

— Розслідування за ч. 3 ст. 368 КК України завершено. Прокуратурою Тернопільської області скеровано до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно начальника відділу державного підприємства, – інформують в обласній прокуратурі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *