В області продовжує горіти суха трава

14 жовтня о 14:49 виникла пожежа пожнивних залишків кукурудзи на полі на площі 0,5 га у селі Довге Теребовлянського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 12 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 14:57 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,02 га у селі Діброва Бережанського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:09 виникла пожежа пожнивних залишків на присадибній ділянці на площі 0,5 га у селі Озеряни Борщівського району. Загорання ліквідовано працівниками місцевої пожежної команди села Озеряни.

О 15:57 виникла пожежа сухої трави та чагарників на відкритій території на площі 0,3 га у селі Підлісся Бучацького району. Загорання ліквідовано черговим караулом 9 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 15:58 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1,2 га у селі Миколаївка Бучацького району. Загорання ліквідовано працівниками місцевої пожежної команди Золотий Потік.

О 16:13 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1,5 га у селі Слобідка Теребовлянського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 12 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 16:44 виникла пожежа сухої трави на земельній ділянці на площі 0,012 га у селі Старий Почаїв Кременецького району. Загорання ліквідовано черговим відділенням 23 державної пожежно-рятувальної частини 5 ДПРЧ Управління. Від вогню врятовано будівлю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *