В області триває операція “Мігрант”

18 жовтня стартував практичний етап цільових превентивних заходів, спрямованих на нагляд та контроль за виконанням законодавства України у міграційній сфері під назвою «Мігрант».  
Правоохоронці спільно із міграційниками і працівниками Держпраці проводять перевірки місць можливого незаконного перебування іноземців, а також роз’яснюють підприємцям правила легального працевлаштування іноземних громадян.
Про перші результати заходів розповіла головний спеціаліст із зв’язків з громадськістю та ЗМІ Управління ДМС України в Тернопільській області Ірина Бойко
– На Тернопільщині задокументовано 41-го порушника міграційного законодавства. Зокрема, 34-ох іноземців та 7 громадян України. Порушники сплатять майже 63 тисячі гривень штрафу на користь держави.
Також виявлено 19 неврегульованих мігрантів. Щодо вісімнадцяти з них посадові особи міграційної служби прийняли рішення про примусове повернення, ще одного іноземця, на виконання постанови суду вже видворено з України.
Одне із завдань, яке стоїть перед правоохоронцями у профілактичних заходів «Мігрант» є виявлення, документування та припинення злочинної діяльності іноземців, які перебувають на території. Про цей напрямок роботи поінформував начальник відділу по боротьбі зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми Головного управління Національної поліції у Тернопільській області Олександ Буняк.
– Працівники поліції виявили двох іноземців, які скоїли кримінальні правопорушення. Також два кримінальні провадження, в яких фігурантами є іноземці, вже скеровано до суду.
Триватиме «Мігрант» до 19 листопада.

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/Informacziya/operacziya-migrnat-na-ternopilli-pershi-rezultati/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *