В області знову горять екосистеми

22 серпня о 10:55 у місті Тернопіль на вулиці Микулинецька бічна виникла пожежа сухої трави та очерету на відкритій території на площі орієнтовно 0,0045 га. Загорання ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління.

О 13:08 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,4 га у селі Чайчинці Лановецького району. Пожежу ліквідовано черговим карулом 11 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 13:44 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі орієнтовно 0,005 га у селі Ступки Тернопільського району. Загорання ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління.

О 18:03 виникла пожежа сміття на відкритій території на площі 0,0002 га у місті Чортків. Загорання ліквідовано черговим караулом 6 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:06 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 2 га у селі Хмелиськ Підволочиського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 20 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:25 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,005 га у місті Тернопіль на вулиці Гайовій. Загорання ліквідовано черговою зміною частини спеціальної пожежної техніки аварійно-рятувального загону спеціального призначення Управління.

О 18:45 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 1,5 га у селі Старий Збараж. Загорання ліквідовано черговим караулом 4 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 18:46 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,5 га у селі Підвисоке Бережанського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 7 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 19:14 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,15 га  у селі Гарбузів Зборівського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 17 державної пожежно-рятувальної частини Управління.

О 00:30 виникла пожежа сухої трави на відкритій території на площі 0,001 га у селі Хмелиськ Підволочиського району. Загорання ліквідовано черговим караулом 20 державної пожежно-рятувальної частини Управління.a

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *