В ОДА обговорили боротьбу з нелегальним обігом пального

Результати боротьби з нелегальним обігом пального обговорили сьогодні, 8 січня, на нараді під керівництвом голови Тернопільської облдержадміністрації Ігоря Сопеля. Очільник області наголосив на актуальності даної проблеми і важливості швидкого реагування на виявлені порушення.

«В області щоденно проводиться моніторинг нелегальної торгівлі пальним і систематично здійснюються перевірки уже виявлених об’єктів. Слід оперативно реагувати на виявлені факти, адже через нелегальну торгівлю пальним до державного бюджету не сплачуються податки. Це одне з важливих питань для області, тому ми продовжуватимемо працювати у даному напрямку», – підкреслив голова ТОДА.

Під час наради присутні також обговорили проблеми незаконного вирубування лісів на Тернопільщині. Зокрема, правоохоронці разом з працівниками лісового господарства проводять спільні рейди з протидії розкрадання лісу. Перевіряють і транспортні засоби, які перевозять деревину.

«Сьогодні ми маємо факти, які свідчать про розкрадання лісу. Тому потрібно якнайшвидше опрацьовувати отриману інформацію та реагувати на такі випадки», – наголосив Ігор Сопель.

Голова ТОДА акцентував на важливості впровадження електронного обліку деревини, який дасть змогу оптимізувати виробничу діяльність держлісгоспів області, підвищити якість обліку лісопродукції та скоротити час оформлення документації.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *