В ОДА планують намолотити цього року близько 2,5 млн т зернових

Виклики та перспективи цьогорічної жнивної кампанії обговорили під час робочої наради, що відбулася 5 липня під керівництвом т.в.о. голови облдержадміністрації Івана Крисака. У заході взяли участь керівники хлібоприймальних та сільськогосподарських підприємств, а також начальники управлінь агропромислового розвитку райдержадміністрацій.

«Планується, що цього року в області буде намолочено близько 2,5 млн т зернових», — повідомив в.о. директора департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Володимир Стахів.

Іван Крисак подякував працівникам аграрного комплексу за  високі врожаї та виконання поставлених завдань на належному рівні.

Присутні обговорили проблемні питання й напрацювали шляхи їх вирішення. Мова йшла про налаштування ефективної роботи хлібоприймальних підприємств, забезпечення локомотивами та вагонами-зерновозами для виконання контрактів і заявок щодо перевезення зерна, сприяння у переміщенні великогабаритної техніки автодорогами державного та місцевого значення. Обговорили й забезпечення подачі газу та оперативне підключення хлібоприймальних підприємств для сушіння зерна, а також реалізацію пального й ліцензування його виробництва.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *