В перший день посиленого карантину поліцейські оштрафували 14 краян

Працівники поліції продовжують стежити  за дотриманням громадянами посилених карантинних обмежень. Основні зусилля правоохоронців спрямовані на профілактичну та роз’яснювальну роботу, а протоколи складають лише у тих випадках, коли люди не реагують на зауваження і порушують закон.
За минулу добу співробітники поліції склали 14 адміністративних протоколів за ст.44-3 (Порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Санкція статті передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень.
Найбільше порушень поліцейські зафіксували в обласному центрі та Заліщиках. Переважно це  відвідування парків, скверів та дитячих майданчиків.
Умови самоізоляції порушив мешканець Борщівського району, котрий нещодавно повернувся з-за кордону. Поліцейські притягнули чоловіка до адмінвідповідальності.
Правоохоронці нагадують, що з 6 квітня почали діяти посиленні правила карантину. Поліцейські патрулюють вулиці та стежать, аби люди дотримувалися встановлених обмежень. Зокрема, перебували в громадських місцях в масках та ходили групами не більше двох людей. Також не можна гуляти парками та скверами,  перебувати на спортивних та дитячих майданчиках.
Такі заходи вживаються задля запобігання розповсюдженню вірусної інфекції, а не з метою покарання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *