В шахраїв нове “прикриття”

Нехтують люди елементарним правилом безпеки не впускати до домівки невідомих та продовжують втрачати кошти і  майно.
Від протиправних дій невідомого потерпіла жителька села Острівець на Теребовлянщині. З хати краянки зникли заощадження та золоті прикраси. У крадіжці вона підозрює незнайомця, який уранці, 26 вересня завітав на господарство,  рекламуючи різні лікарські препарати.
Чоловік зайшов на подвір’я потерпілої близько 10 години. Розповів, що працює у медичній фірмі і хоче розповісти про товар, який може зарадити від різних захворювань. Незнайомець уміло напросився до помешкання господині, деякий час розповідав про медичну продукцію, а після відмови будь-що придбати, покинув домівку.
Лише через годину жінка помітила, що зі сховку зникли 2000 тисячі гривень, 500 євро та золоті ювелірні вироби. Кинулася телефонувати в поліцію.
Правоохоронці розшукують ймовірного злодія та звертаються до краян повідомляти дільничним чи у поліцейський відділок про незнайомців, які завітали до Вашого населеного пункту,  торгуючи різним крамом чи пропонуючи якісь послуги. Працівники поліції перевірярть таких осіб. А ще, вкотре застерігають краян не довіряти незнайомим людям. Усі шахраї віртуозно вміють маніпулювати психікою людей. Вони завжди ретельно готуються до злочину й наперед продумують усі нюанси. Однак усі хочуть одного – заволодіти вашими грошима чи ювелірними виробами. Тож не вірте невідомим, які стукають у двері та пропонують вигідно придбати чи купити товар, обміняти готівку. Краще одразу повідомляти про таких людей працівникам поліції! Будьте пильними!

 © Офіційний сайт Національної поліції: https://tp.npu.gov.ua/news/shaxrajstvo/krayani-poterpayut-vid-spritnosti-shaxrajiv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *