В Тернопільській ОДА новий заступник голови

Кабінет міністрів України погодив кандидатуру Арсена Марчишака на посаду заступника голови Тернопільської ОДА.

Про це у соцмережах повідомив нардеп Олексій Гончаренко. Нагадаємо, 41-річний Арсен Марчишак, як і голова ОДА Ігор Сопель, є представником так званої “хоростківської діаспори” у Тернополі. Кажуть, що Марчищаки сім’ями багато років товаришують з родиною Сопелів. Гарний приклад традицій хоростківського соціального ліфта, що “піднімає” на перші посади у тернопільському Білому домі.

З декларації майбутнього заступника голови ОДА важко зрозуміти, за які гроші забезпечує існування родини новоспечений посадовець. У 2019 році єдиним джерелом доходу для нього стали 17 тисяч 850 гривень соціальної допомоги. Хоча в документах, які він подав у ЦВК для реєстрації 58 номером партії «Громадянська позиція», вказано, що він є доцентом кафедри культурології, релігієзнавства та теології Чернівецького університету. Ті ж дані про зайнятість Марчишака й зафіксовані під час виборів до Хоростківської ОТГ. Можливо, десь вкралася помилка. Або ж, можливо, вуз не в повній мірі враховує здібності шановного доцента…

З декларації випливає, що забезпечує добробут немалої родини дружина претендента. Вона є власником частини кондитерського цеху та займається підприємницькою діяльністю. Хоча під новий рік шанувальник автомобілів Шевроле (власник CHEVROLET EPICA та CHEVROLET AVEO) придбав на американському аукціоні Copart автівку Nissan Rogue.

Зате пан Арсен – активний політик. Щоправда, хоростківського розливу. На виборах до Хоростківської ОТГ претендував у мери. Щоправда, посів останнє четверте місце. Проте за списком Гриценка пройшов у депутати. Власне, знайомством з непримітним Марчишаком, а не соціальному ліфту, мають дякувати за просування у голови РДА кілька колишніх гриценківців.

Довідка. Народився 10 травня 1978 р. у с. Зубрець Бучацького району Тернопільської області.      Після закінчення Хоростківської загальноосвітньої школи у 1995 році вступив на навчання до Чернівецького державного університету на філософсько-теологічний факультет, який закінчив 2001 р. за спеціальністю «Релігієзнавство».      З листопада 2001 по 2004 рік аспірант Відділення релігієзнавства інституту філософії ім. Г.С.Сковороди НАН України.      З листопада 2004 року по жовтень 2010 року асистент кафедри релігієзнавства та теології Чернівецького національного університету.      У червні 2007 року захистив кандидатську дисертацію у Відділення релігієзнавства Інституту філософії ім. Г.С. Сковороди НАН України на тему «Трансформація православ’я в глобалізованому світі: пострадянський контекст». З листопада 2010 р. доцент кафедри релігієзнавства та теології ЧНУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *