В тернопільському архіві відкрито виставку, присвячену Дню Гідності і Свободи

«Майдан 2004. Євромайдан 2013-2014. Ціна Гідності і Свободи» – таку назву носить виставка, в якій представлені документи та матеріали подій Помаранчевої революції та Революції Гідності. Тут представлено фотографії, які висвітлюють події тернопільського Євромайдану кінця листопада – початку грудня 2013 року, Євромайдану в Чорткові, а також документи, котрі стали частиною історії тернопільського Євромайдану. Також на виставці експонуються документи проекту «Книга звитяги Євромайдану та АТО».

Сьогодні, у День Гідності і Свободи, учасники відкриття виставки віддали шану патріотизму і мужності громадян, які восени 2004-го року, листопаді 2013 – лютому 2014 стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів української держави та її європейського вибору.

Спогадами про відданість державі і патріотизм своїх синів поділились батьки Героїв Небесної Сотні. Часи Помаранчевої революції висвітлили у віршах однолітки тих подій.

“Сучасні та майбутні покоління повинні знати та пам’ятати кожну мить тих подій, бо вони найяскравіше показують велику суть  українців – патріотизм, мужність, єднання та навіть самопожертва задля досягнення високої мети.

І саме такі документальні виставки доносять до людей об’єктивну інформацію, демонструють дух революцій, усі емоції – від піднесення до трагізму, –  які пережили не тільки учасники тих подій, а й уся країна.

Тільки розуміння та усвідомлення уроків історії, належна шана тих, хто постав на захист демократичних цінностей,  сприятиме розбудові нашої держави як цивілізованої європейської країни”, – наголосив голова обласної ради Віктор Овчарук.

Після виставки відбулась зустріч керівництва області з родинами Героїв Небесної Сотні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *