В тернопільських школах викладатиметься курс «Основи сім’ї»

На черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про поетапне впровадження факультативного курсу «Основи сім’ї» в тернопільських закладах загальної середньої освіти. Рішення прийняте  після розгляду електронної петиції «Освітня програма дітей «Основи сім’ї», яка набрала необхідну кількість підписів тернополян.

Як зазначається у тексті петиції,  в листопаді 2018 року програма «Основи сім’ї» отримала схвалення Науково-методичною комісією з проблем виховання дітей та учнівської молоді Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки та рекомендована для викладання у 10-11 класах закладів загальної середньої освіти.

«З 1 вересня курс «Основи сім’ї» уже почав викладатися в тернопільських школах: №10, №20, №24 та №16, а також у школі-колегіумі Патріарха Йосифа Сліпого, – зазначає начальник управління освіти і науки Тернопільської міської ради Ольга Похиляк. –  Дозвіл викладати такий факультативний курс надано вчителям біології і основ здоров’я, які пройшли відповідне навчання. Поетапно курс «Основи сім’ї» вводитиметься і в інших школах міста».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *