Відбулась проща військових до Зарваниці

Участь у військовому паломництві в Зарваниці взяли близько 200 родин загиблих військовослужбовців ЗС та інших військових формувань України.

Цими вихідними духовний центр у Зарваниці, що на Тернопільщині, який входить у двадцятку найбільших Марійських святинь світу, став місцем військової молитви. Тут 21-22 вересня під гаслом «Я та мій дім будемо служити Господеві» відбулося ХІ Всеукраїнське військове паломництво, яке присвятили родинам військовослужбовців. Про це повідомляє День зпосиланням на інформаційне агентство Міністерства оборони України Аrmy Іnform.

За словами організаторів заходу, участь у військовій прощі взяли близько 3,5 тисяч військовослужбовців, правоохоронців та членів їхніх родин, ветеранів війни та учасників бойових дій у районі проведення АТО/ООС, родин загиблих і зниклих безвісти, представники громадських ветеранських і молодіжних військово-патріотичних організацій, курсанти та ліцеїсти військово-навчальних закладів з усіх куточків України в супроводі своїх військових капеланів від різних релігійних деномінацій.

Помолитися до ікони Зарваницької Матері Божої з різних регіонів України прибули близько 200 родин загиблих українських героїв.

– Ми хочемо привернути широку увагу до християнської родини у війську, до військової родини. Служіння Богові, яке продовжують наші військові на захисті нашої Вітчизни розпочинається зі служіння у власній сім’ї. Паломництво нас змінює – ми маємо навстіж відкрити наші серця, щоби Божа благодать зцілила наші рани, наповнила нас надією і вірою та допомогла далі любити, – наголосив, звертаючись до присутніх, військовий капелан Андрій Зелінський.

Цього року вперше на Всеукраїнську військову прощу до Зарваниці прибули три представники капеланської служби ЗС США. Вони завітали до духовного центру, аби підтримати українських капеланів та поділитися власним досвідом душпастирської опіки над військовослужбовцями.

Впродовж 11 років проведення військових паломницьких заходів у Зарваниці її учасниками стали близько 30 тисяч військовослужбовців, працівників силових структур та членів їхніх родин, ветеранів війни, учасників бойових дій, родин загиблих і поранених. Особливо з 2014 року, з початком війни, Всеукраїнське військове паломництво стало місцем духовного відновлення і внутрішнього порозуміння для учасників АТО/ООС і їхніх родин, вшанування загиблих героїв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *