Відбулось обговорення змін адміністративно-територіального устрою області

Участь у зустрічі взяли голова обласної ради Віктор Овчарук, уповноважені фракцій та депутати. Зокрема, заступник голови ОДА Олег Валов зазначив, що вивчаються різні варіанти адміністративно-територіального устрою, однак визначитися із певним рішенням можливо тоді, коли буде підготовлено пакет відповідних проектів законів.

Очільник обласної ради Віктор Овчарук наголосив, що усі напрацювання будуть широко обговорюватися на місцях із залученням органів місцевого самоврядування, відбуватимуться дискусії. «Тернопільська обласна рада буде активним учасником цього процесу, адже без її рішення нереально здійснити реформи адміністративного устрою області. Та найголовнішим завданням на сьогодні є завершення реформи децентралізації та утворення об’єднаних територіальних громад».

Нагадаємо, у Тернопільській та ще трьох областях реалізуватиметься пілотний проект щодо моделювання адміністративно-територіального устрою на новій територіальній основі. Утворено робочу групу для його реалізації та підготовки пропозицій з підготовки законодавчого акту з удосконалення адміністративно-територіального устрою області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *