Відбулось засідання обласної ради церков

ернопільська облдержадміністрація максимально зацікавлена у збереженні міжконфесійного миру та діалогу, тож налаштована на конструктивну співпрацю. Про це зазначив голова ТОДА Ігор Сопель під час засідання обласної Ради Церков за участю представників духовенства краю.

«Щиро дякую усім релігійним організаціям Тернопільщини та вірянам, які активно задіяні у проектах соціального та гуманітарного спрямування. Хтось надає допомогу малозабезпеченим громадянам, інший — опікується дітьми-сиротами. Окрім того, ви піклуєтеся про родини вимушених переселенців, матеріально і духовно підтримуєте нашу Українську Армію. Важко переоцінити кожну з перелічених форм вашого служіння», — підкреслив Ігор Сопель.

Під час Ради Церков присутні розглянули питання релігійної ситуації та стану церковно-державних відносин на теренах області. Як повідомив начальник управління з питань внутрішньої політики, релігій та національностей ТОДА Ігор Кульчицький, на даний час на Тернопільщині функціонує 1838 релігійних організацій, 6 з яких зареєстровано протягом минулого року.

«Тернопільська область по праву вважається однією з найблагополучніших у сфері збереження міжконфесійної та міжрелігійної толерантності», — наголосив він.

Серед іншого на засіданні мова йшла про спрощення процедури розмитнення гуманітарної допомоги, а також особливості реєстрації статутів релігійних організацій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *