Віктор Овчарук на віче проти продажу української землі: Лише коли в Україні буде забезпечена стабільність, можна буде говорити про відкритий ринок землі, і свою думку про це мають сказати громадяни України на референдумі

Фракція «Європейської солідарності» у Тернопільській обласній раді завжди була послідовною у питаннях зняття мораторію на продаж української землі. Навіть, коли це питання підняли знову, й Верховна рада у першому читанні своєю монобільшістю прийняла закон про відкритий обіг земель сільськогосподарського призначення, представники політичних сил та фракцій в обласній раді об’єдналися та створили міжфракційне об’єднання задля збереження української землі.

Сьогодні, 15 грудня, свою позицію представники політичних сил та громадських організацій висловили під час народного віче, що відбулося у Тернополі. Їх метою було наголосити на своїх вимогах напередодні голосування закону про ринок землі у другому читанні.

«Ми переконанні, що не може продаватися земля і не може бути відкритий ринок землі, тому що сьогодні здійснюється російська агресія проти України, – наголосив під час віче голова Тернопільської обласної ради («Європейська солідарність») Віктор Овчарук. – Водночас, не можна продавати українську землю, не врахувавши позицію та думку аграріїв».

Віктор Овчарук підкреслив, що саме місцеві аграрії на початку російської агресії підтримали добровольчий та волонтерський рухи, які стали основою збереження нашої держави. Саме аграрії, здебільшого, формують соціально-економічний розвиток держави та створюють робочі місця.

«Сьогодні на Тернопільщині проживають 2/3 людей сільського населення і їх соціальний стан призведе до того, що вони в певних обставинах підуть на продаж своїх паїв. Але це будуть тимчасові кошти, які скоро закінчаться, а натомість ми отримаємо соціальну напругу. Сьогодні ми маємо продовжити мораторій, тому що Україна повинна мати свої кордони, стабілізувати соціально-економічний розвиток, має бути забезпечена гідна заробітна плата та пенсія, мають бути європейські стандарти. І лише після того на референдумі люди мають сказати своє слово – продавати чи не продавати землю», – резюмував Віктор Овчарук.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *