Віктор Шумада: Мирне врегулювання не може бути за будь-яку ціну. Бо поступка сьогодні – це велика біда для України завтра

Сьогодні ми нагадуємо і застерігаємо: не можна домовлятися по газу, по євроатлантичній інтеграції, не можна домовлятися по інших базових речах, які сьогодні важливі для України. Так пояснив свою позицію голова Тернопільської міської організації партії «Європейська солідарність» Віктор Шумада, чому він прийшов на мирне віче у Тернополі, що відбулося сьогодні 9 грудня під облдержадміністрацією та облрадою.

«Безперечно, ми за мирне врегулювання війни на Донбасі, і підтримуємо цей курс. Але мирне врегулювання не може бути за будь-яку ціну. Бо поступка сьогодні – це буде велика біда для України завтра», – каже Віктор Шумада.

Не можна допустити, переконаний він, переходу «червоних ліній», які окреслило суспільство. А це: жодної федералізації, жодних виборів під дулами автоматів, жодних компромісів щодо де-окупації Криму та Донбасу, жодних компромісів щодо європейського та євроатлантичного майбутнього нашої держави.

«Сподіваюся, що Президент нас почує і повернеться все-таки з хорошим варіантом для України, а не для Росії», – резюмував Віктор Шумада.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *