Володимир Гройсман про децентралізацію на Тернопільщині: Ви стали лідерами. Ви показали всій країні, що цим шляхом потрібно йти і ми можемо отримати якісний результат

Велике задоволення отримую від того, що бачу у цій залі голів об’єднаних територіальних громад, особливо, коли йдеться про Тернопільщину. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час Ради регіонального розвитку Тернопільщини.

“Ви стали лідерами. Ви показали всій країні, що цим шляхом потрібно йти і ми можемо отримати якісний результат”, – зазначив Володимир Гройсман про впровадження реформи децентралізації на Тернопільщині.

“Коли ми говоримо сьогодні про децентралізацію, – зауважив голова ТОДА Степан Барна, – мені пригадується 2015 рік. Пік популізму і невіри в те, що об’єднані територіальні громади – це правильний шлях. Ми пам’ятаємо, як авторів децентралізації звинувачували у тому, що це призведе до знищення села, церков тощо. Проте, сьогодні можу сміливо сказати, що саме Володимир Борисович Гройсман, будучи тоді головою ВРУ, є автором децентралізації у Тернопільській області. Чому? Тому що 26 ОТГ області були утворені окремою постановою Верховної ради”.

Саме тому, Степан Барна наголосив, що найкраща відповідь популізму – це конкретні кроки щодо утворення громад. “Якщо децентралізація була би безуспішною, то, напевно у 2016-ому їх вже не було би 36, у 2017-ому – 40, а у 2018-ому – 49!”, – резюмував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *