За митні правопорушення спрямували до бюджету понад 246 тис. гривень

З початку року фахівці Тернопільської митниці ДФС склали 47 протоколів про порушення митних правил. Загальна сума донарахованих штрафів склала 357,3 тис. гривень. Про це повідомив Володимир Петрук, заступник начальника митниці – начальник управління протидії митним правопорушенням та міжнародної взаємодії Тернопільської митниці.

Найчастіше порушники перевищували терміни доставки товарів до органу доходів і зборів призначення, про що склали 35 протоколів. Втрата товарів гуманітарної допомоги та перевищення строку тимчасового ввезення товарів стали причиною для складання по три проколи з кожного порушення. Спонукали до складання протоколів і такі правопорушення: дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон з приховуванням від митного контролю, невжиття заходів, щодо товарів, строк тимчасового зберігання яких під митним контролем на складі тимчасового зберігання закінчився, зберігання, використання товарів, ввезених на митну територію України з приховуванням від митного контролю, зменшення розміру належних до сплати митних платежів тощо.

У звітному періоді митники розглянули 43 справи про порушення митних правил. Тож винесли постанови про притягнення осіб до відповідальності у вигляді штрафу на суму 410,2 тис. гривень.

З початку року до суду передали чотири справи про порушення митних правил на загальну суму 197,5 тис. гривень.

За п’ять місяців цього року від сплати штрафів у справах про порушення митних правил за постановами митниці до Державного бюджету України перераховано понад 246 тис. гривень.

Впродовж січня-травня 2019 року з метою перевірки автентичності документів, поданих до митного контролю та митного оформлення, до уповноважених митних органів іноземних держав направили 6 запитів. Отримали відповіді від митних органів Республіки Польщі, за результатами опрацювання яких порушень вимог законодавства з питань державної митної справи не виявлено. Також надійшли дві відповіді від митних органів Королівства Нідерланди, стосовно яких наразі проводиться перевірка.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *