Жителі Тернопілля сплатили 852 млн грн ЄСВ

Впродовж січня-березня цього року платники податків Тернопільської області сплатили 852 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Додатково забезпечено 39 млн грн, оскільки до очікуваних надходжень надійшло плюс 4,8 відсотка. Порівняно з першим кварталом 2018 року приріст надходжень із цього платежу склав 129,6 млн грн або на 17,9 відсотка більше.

У березні 2019 року сплатили 294,4 млн грн, що на 41,6 млн грн більше, ніж торік у березні. Відтак надходження єдиного внеску зросли на 16,5 відсотка.

Вважаємо за доречне нагадати, що суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні (виплаті) доходу, в тому числі заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *